Pentru Evenimente sunati: +40 740 881 807Rezervati online

Evenimente Sociale & Business

Centrul de evenimente Cluj Vila Tusa- Hotel Sunny Hill ofera o adaptabilitate pentru toate tipurile de evenimente corporate si sociale:

  • Christmas Party
  • Banchete
  • Aniversari
  • Workshop-uri, Training-uri, Lansari de produse

De neuitat, demn de remarcat, evenimentele merită o locatie foarte speciala, iar Restaurantul Vila Tusa Cluj poate gazdui evenimente cu stil. De la aniversari, la banchete la workshop-uri echipa noastra culinara va surprinde cu cele mai bune mâncăruri și băuturi.

Echipa noastra de events planning intelege importanta evenimentului dumeavoastra, atentia la detalii si cat de importanta e planificarea pentru un eveniment de succes.

Centrul de evenimente Cluj Vila Tusa- Hotel Sunny Hill va da posibilitatea sa alegeti dintr-o varietate de locatii: club, crama, restaurant rustic, terasa de vara, cort sau restaurantul elegant in fuctie de preferinte.

  1. Oferta CHRISTMAS PARTY

Se apropie finalul de an, iar firmele doresc sa isi sarbatoareasca munca depusa de-a lungul anului prin organizarea unui Christms Party.

Va ajutam cu placere in organizarea petrecerii si venim cu multe idei frumoase si distractive de la idei de petrecere cu tematica, meniu tip bufet suedez sau servire individuala, stati de live cooking, pachet welcome guests, tombole si alte surprize!

2

  1. Oferta BANCHETE, Aniversari, EVENIMENTE CORPORATE

Din experienta acumulata in numeroasele evenimente desfasurate in locatiile noastre stim ca bugetul variaza in cazul acestor tipuri de evenimente, iar pentru a satisface pe deplin cerintele clientilor nostri va oferim o oferta personalizata.

Pentru solicitarea unei oferte si pentru stabilirea unei intalniri, va rugam sa ne contactati la adresa de email: marketing@hotelsunnyhill.ro / tusaeugen@gmail.com sau la numerele de telefon:

Mobil. +40 754 066 149 – +40 744 562 411

Fix. +40 264 480 328